Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odszkodowania za słupy energetyczne

Utworzony przez Feniks, 25 września 2012 r. o 18:13
Chcecie sobie wyrobić zdanie o korporacjach ? To obejrzyjcie ten materiał. Ale się pultają :D youtube.com/watch?v=ogZJvn52fVQ  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry film! P.S.U mnie też zrobili wycenę na 200 tyś.zł. a działki za 70 tyś.sprzedać nie mogę.Eh....szkoda słów i straconej zaliczki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Połowa z was pismaków forumowych  jak nie większość !! to lobby  spółek czyli prywatnych włascicieli majątku "przejętego" za darmo po komunie .!!!!   nie mówcie mi że nie dam rady z wami wygrać , jak wspomniałem bekną wszyscy razem z sędziami nieukami (ciekaw jestem jak bym słup im postawił na srodku działki ? ) czy by nie mówili o prawie własności ?  Już tacy byli mądrzy co nie chcieli angielskich samochodów dopuścić do ruchu pieprzyli o polskim prawie heheheeheh!!   A normalny  napiszę----  NORMALNY DEMOKRATYCZNY NIEZALEŻNY SĄD w Strasburgu stwierdził inaczej .....!!! Świadczy że mamy samych matołów wychowanych i żyjących jeszcze starą dobrą komuną !!  Poczekajcie jak polecą pierwsze pozwy za łamanie prawa własności i konstytucji   do Strasburga na nasze  "niezawisłe sądy" i "państwo polskie".   Czekam jak tylko dostanę wyrok w swoje ręce   z "sądu" - śmiesznego polskiego "  który będzie na korzyść   ZE.....    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibicuję Ci!Ja mam już  pismo ze Strasburga !Kosztowało mnie to więcej czasu niż pieniędzy ale wyszło bardzo opłacalnie !  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej Najlepiej takie sprawy powierzyć ludziom kompetentnym. Skonsultuj się z nimi pod nr 796-019-506 Uzyskasz pomoc prawną, odzyskasz odszkodowanie, ponieważ jest to firma zajmująca się takimi sprawami. Pozdrawiam.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej Najlepiej takie sprawy powierzyć ludziom kompetentnym. Skonsultuj się z nimi pod nr 796-019-506 Uzyskasz pomoc prawną, odzyskasz odszkodowanie, ponieważ jest to firma zajmująca się takimi sprawami. Odszkodowania są odzyskiwane za np. wypadki w pracy czy za granicą, za błędy lekarskie, szkody majątkowe osobowe itd. Można skontaktować się  mailowo : odszkodowania@amola.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Dul z tego co czytam nie wie pan kompletnie  co pan piszę . aby pana sprawa trwała 10 miesięcy a po paru latach i tak pan będzie jeszcze pisał o swojej sprawie która się jeszcze nie zakończyła :P a uśmiech będzie taki :( Niech łaskawny pan zapyta swoją kancelarię ile wierzyciel ma czasu na odpowiedzi na pisma kierowane do niego . Te twoje 7 miesięcy na zakończenie sprawy to niema tu takiego rysunku gdzie można by sobie włożyć
Znalazł się specjalista. Matoł nie specjalista. Zapewne chcesz tu napisać, że jeśli przedsiębiorca ma na odpowiedź 30 dni to nie wolno mu odpowiedzieć po 10-ciu dniach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z tobą ostatnio dowiedziałem się że moja sprawa może trwać nawet 3 lata . Czytam o tym dużo na różnych stronach i nie wieżę jak piszą że ich sprawa trwała rok czy nawet krócej . Totalna bzdura :angry:
G...no prawda. Sprawa może trwać rok. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem ale na dwa moje wpisy wcześniejsze jakieś dwa bar...ny mnie skrytykowały . Z tego co wiem i się domyślam to nie mają żadnego pojęcia i doświadczenia o czym się na tym forum piszę . Szkoda że tacy jak oni robią takie wpisy jeśli nie potrafią to udowodnić faktami .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Właśnie jestem na etapie walki (czyt . niby jestem) z Energą współpracując z Medium z Piły kontakt z Pan Włodek opisujący na wielu forach jak to wspaniale funkcjonują itd. ile to już wygrali .Przyznam że wahałem się z podjęciem decyzji komu powierzyć sprawę, śledząc fora internetowe wypadło na Medium mimo braku jakichkolwiek wpisów od interesantów że np.(tak firma spisała się rewelacyjnie mam odszkodowanie) ... oparłem się tylko na opisach Pana Włodka który wspaniale nakręca potencjalnych klientów . Jednak jak na razie mimo wielu moich próśb o informacje na jakim jesteśmy etapie gdzie zostało złożone pismo itd zawsze dostaję tą samą informację ... sprawę pilotuję osobiście proszę o meila z przypomnieniem za 2 ... 3 tygodnie itd. zero konkretów . Więc albo jest to firma lipa i nie robi nic albo totalnie olewa ludzi którzy już podpisali umowę wychodząc z założenia już go mamy kasę wpłacił to niech spi... ! Na tą chwilę odradzam współpracę z Panem Włodkiem Jeśli ktoś też ma ten problem podzielmy się informacjami z innymi na forum może znajdzie się firma bardziej solidna i godna zaufania.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurna, pisałem wielokrotnie NIE DAWAĆ KASY NAJPRZÓD ! Zaliczki biorą tylko cieniasy i naciągacze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Ja wpłaciłem zaliczkę firmie Feniks 2 tys zł  po 4 miesiącach przyszło mi pismo że teraz mam wpłacić na sprawy sadowe 160 zł po 4 tygodniach przyszło że sprawa w sadzie i trzeba nowa wycenę która to kosztuje 500 zł. Co o tym mam myśleć. Zwracam się do ludzi którzy może dostali kasę za odszkodowanie? Po za tym po zadłużałem się a kasy jak nie ma tak nie ma . Proszę o pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz proszę żeby ktoś odpisał, kto dostał odszkodowanie  i współpracował z firma Feniks.
Ostatnio edytowany 25 czerwca 2014 r. o 20:59
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurna, pisałem wielokrotnie NIE DAWAĆ KASY NAJPRZÓD ! Zaliczki biorą tylko cieniasy i naciągacze!
  Wróć do pierwszych postów i pomyśl, czy poważna->skuteczna firma odszkodowawcza może zatrudniać takich specjalistów, co to produkują się na gazetowych forach pisząc takie teksty ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STRACICIE- KASE- NERWY - Myślę że Firma układa się z  Z .E -Spróbuj się dodzwonić -sprawa w toku zadzwoń (ty zadzwoń ) bo my nie zadzwonimy! -nie masz kontaktu z prawnikiem  tylko przez nas .! -prawnik spieprzył robotę lub się nie zna zmiana prawnika ....... - itp...itd....trele morele picuś glancuś...!!!   FIRMA        FENIKS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś czas temu korzystałem z usług kancelarii odszkodowawczej Guarda. W moim przypadku, Zespół "spisał sie na piątke". Wyegzekwował dość spore odszkodowawnie. Warto podkreślić, że podmiot ten stricte specjalizuje się takimi przypadkami jak - wypadki przy pracy, słupy energetyczne itp.... Polecam !! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Ja wpłaciłem zaliczkę firmie Feniks 2 tys zł  po 4 miesiącach przyszło mi pismo że teraz mam wpłacić na sprawy sadowe 160 zł po 4 tygodniach przyszło że sprawa w sadzie i trzeba nowa wycenę która to kosztuje 500 zł. Co o tym mam myśleć. Zwracam się do ludzi którzy może dostali kasę za odszkodowanie? Po za tym po zadłużałem się a kasy jak nie ma tak nie ma . Proszę o pomoc
  czekaj tatka latka już jesteś w sidłach hahahahahahaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no cóż pewnie naciągacze zwykli  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO niestety wpłaciłam podobną kwotę - czekałam  ponad 3 lata tylko po to żeby TAURONOWI  zapłacić jeszcze ponad 1 tys . kary za przegraną sprawę - tak reprezentują nas ich prawnicy że zamiast zyskać tysiące to je tracimy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy przypadkiem tam nie dorabia sobie nasz znany lubelski prawnik pan Leniak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...